horoskopi virgjeresha 2017

Virgjeresha 2017

virgjereshaHoroskopi Virgjeresha 2017, Karriera – Vecohen ne favorizimin e shkrimit por edhe si kritike letrash, financen, filozofia, ekonomiste, per pronat. Jeni te dhene gjithnje te mesoni gjithcka qe ka te beje ne interesin tuaj dhe ne te shumten e rasteve ia dilni mbane.

Ju keshillohet te mendoheni pak me gjate para se te hidhni nje hap te rendesishem ne karriere. Profesionet me te pershtatshme tek ju ngelen, dizenjuesi teknik, mesues, redaktor, kimik, analist.

.

Virgjeresha 2017 Dashuria – Mrredhenia ne cift do te jete pergjithsisht e qendrueshme. Vetem pak prej jush mund te hasni veshtirsi ne komunikimin me partnerin. Ata qe kane partnere te shenjes se Ujorit, Peshqeve, Dashit mund te ndihen nen presion.

Beqaret do te kene mundesi te nisin nje marredhenie te qendrueshme. Ju keshillohet te jeni me te vemendshem ne lidhjet me te dashurit tuaj.

.

Virgjeresha 2017 Puna – Do te investoni kohe, para dhe energji ne pune, por do t’ia vleje, pasi do te shperbleheni per te gjithe perkurshtimin tuaj. Perparimi mund te jete i ngadalte, por nuk do te mungoje. Eproret mund te kene probleme personale. Perpiquni te mos perfshiheni ne to. Mund t’ju duhet te punoni edhe me ore te zgjatura ne dite te caktuara te vitit. Ne pergjithsi do te jeni te sukseshem kete vit dhe do te keni perfitime te mira edhe pse do te ndjeheni te lodhur disi.

.

Virgjeresha 2017 Familja – Ne lidhje me familjen do te keni lidhje te mira, dhe pjestaret e familjes do te jene krenare per ju. Edhe pse zenkat nuk do te mungojne per ata qe jetojne ne cift do te dini ti perballoni dhe gezimi dhe haromnia do te rikthehet serish. Ruhuni nga virozat e stineve pasi Hena ne shenjen tuaj nuk mund tju jape mbrojtje kete vit.

.

Gjendja Shpirterore – Te ndjeshem.

.

Shenja qe shkoni me shume – Demi.

.

Numrat e Fatit – 4, 9, 12, 14, 49.

Salva

Salva

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *