horoskopi ujori 2017

Ujori 2017

ujoriHoroskopi Ujori 2017 , Karriera – Keni nje shpirt social te forte, lufotni luftra ideologjike te cfaredo tipi. Politika ju terheq per menyren tuaj revolucionare. Forca juaj eshte aftesia krijuese qe shfaqet mbi te gjitha, ne kolektiv te cilet shquheni te dukeni sepse keni intuita te meparshme.

Profesionet me te pershtatshme per ju jane, poet, astronom, aktor, hekurthyes. Karriera do te jete nje beteje e veshtire per nje kohe te caktuar te ketij viti por do te dini ta perballoni. Do t’ju vijne disa mundesi me te medha ne karriere por jeni ju te cilet duhet te shfrytezoni rastin e duhur dhe te shkelqeni ne te. Ne pergjithesi do te keni nje karriere te rahatshme.

.

Ujori 2017 Dashuria – Kete vit do te festoni nje arritje te partenrit, duke lene menjane nevojat apo deshirat tuaja. Mos harroni se ne dashurine e vertete kujdesi per partnerin eshte me i madh sesa per veten. Disa nga ju mund te kene nje debat me partnerin ne fund te vitit, sidomos nese ai i perket shenjes se Dashit, Akrepit apo Virgjereshes. Ju keshillohet ti merrni gjerat me seriozisht dhe te mos lni mbas dore gjera te vogla te cilat mund te kthehen ne te medha.

.

Ujori 2017 Puna – Eproret mund te hedhin poshte punen tuaj ne nje dite te caktuar te ketij viti, por te nesermen mund t’ju ndihmojne. Mos e merrni kete veprim si dicka personale. Perpiquni te mos shperqendroheni dhe te pershtateni me ndryshimet qe po ndodhin ne ambientet e punes. Nese ndojehere do t’ju duhet te punoni ne fundjave, perpiquni te tregoheni me takt.

.

Ujori 2017 Familja – Horoskopi per ju parashikon te keni harmoni dhe gezim ne familje, por mos e kthehni dicka me te qeshur edhe kur nuk eshte kjo vlen per ato qe jetojne ne cift. Ndersa per ju qe jetoni ako me familjet harmonia dhe gezimi do te jete pozitiv dhe kjo fale Jupiterit ne shenjen tuaj i cili ju sjell harmoni. Ju keshillohet te merrni disa pushime dhe te relaksoheni me shume se c’duhet kete vit pasi streset kane qene te shumta. Nuk parashikohet te keni ndoje problem shendetsor kete vit.

Gjendja Shpirterore – Te shperqendruar.

.

Shenja qe shkoni me shume – Binjaket.

.

Numrat e Fatit – 5, 9, 10, 11, 66.

Salva

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *