Tag Archives: ujoti

Horoskopi ditor sot 8 tetor 2014

Horoskopi ditor sot 8 tetor 2014 Dashi Dite me shume probleme dhe debate kjo e sotmja për te dashuruarit. Here pas here nuk do ndiheni rehat dhe do preferoni te qëndroni larg atij qe keni ne krah. Beqaret do mendojnë vetëm për dike dhe as qe do iu shkoje ndërmend te pranojnë ftesat e te tjerëve. Ja qe… Read More »