Tag Archives: puna

Horoskopi ditor sot e Merkure 14 Janar 2015

Lexoni parashikimin e yjeve per Horoskopi ditor sot e Merkure 14 Janar 2015 Dashi -e Merkure 14 Janar 2015 Do ndiheni shume te lumtur pranë personit qe dashuroni dhe e ardhmja do jete edhe me e bukur. Partneri do kujdeset tej mase. Beqaret do flirtojnë pa fund me disa persona, por serish nuk do mundin dot te fillojnë… Read More »

Horoskopi ditor sot 19 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 19 Shkurt 2014 Dashi: Nuk ka asgje te keqe nese persona te tjere mbajne shpresa nga ju, kjo pasi edhe ju jeni persona qe shpresoni gjithmone me te miren. Duhet te pretendoni por mos kerkoni te pamunduren nga vetja juaj.     Demi: Sot do te deshironi ta kaloni diten ne relax te plote, te… Read More »