Tag Archives: peshorja

Horoskopi ditor sot 4 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 4 Shkurt 2014   Dashi: Spostimi i Henes ne shenjen tuaj sot ka te  beje me shqetesimet qe keni per shendetin tuaj apo te ndonje familjarit tuaj. Venera ka per te bere qe te ndjeni si lodhje fizike ashtu edhe te keni zenka me partnerin tuaj. Marsi do tju jape energji per tja dale mbane… Read More »

Horoskopi ditor sot 3 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 3 Shkurt 2014   Dashi: Sot pjestaret e familjes tuaj do tju duken krejt ndryshe nga zakonisht. Kjo ndoshta sepse ju nuk i kushtoni shume vemendje jetes familjare. Sidoqofte do te jete nje gje e bukur pasi keni per ti pare ndryshe. Shendeti i mire.     Demi: Ka ardhur momenti qe te qetesoheni dhe… Read More »

Horoskopi ditor sot 2 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 2 Shkurt 2014   Dashi: Nje person qe eshte pjese e se kaluares tuaj do rikthehet dhe sdo tju leje rehat. Per ta hequr qafe duhet te merrni vendime te prera dhe pau menduar shume.     Demi: Frika qe keni brenda ka per tu zhdukur avash avash duke arritur synimet tuaja. Prezenca e nje… Read More »

Horoskopi ditor sot 1 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 1 Shkurt 2014 : Shenja e favorizuar nga Yjet per sot eshte: Peshqit   Dashi: Mos Mbani nevrikun, erdhi weekendi. Duhet ta perballoni me qetesi edhe pse nga darka do te ndiheni me mire dhe keni per te kaluar nje te djele te mrekullueshme.     Demi: Pjesa e pare e kesaj dite do te… Read More »

Horoskopi ditor sot 31 Janar 2014

Horoskopi ditor sot 31 Janar 2014 : Shenja e favorizuar nga Yjet per sot eshte: Luani   Dashi: Mos tentoni te izoloheni per shkak te nje zemerimi apo nese kuptoni se nje njeri qe keni shume afer apo jetoni me te nuk arrin tju kuptoje. Pasditja do te kete nje surprize te bukur per ju.     Demi:… Read More »

Horoskopi ditor sot 30 Janar 2014

Horoskopi ditor sot 30 Janar 2014 : Shenja e favorizuar nga Yjet per sot eshte: Binjaket   Dashi: Sot do te jete nje dite e mire persa i perket anes profesionale. Nuk do te kaloni mire me partnerin per disa grindje te vjetra qe keni pasur por qe nuk keni harruar akoma.     Demi: Planeti Saturn sot… Read More »

Horoskopi ditor sot 27 Janar 2014

Horoskopi ditor sot 27 Janar 2014 Dashi: Keni deshire dhe nevoje per te pasur kontakte sepse ju bejne te gjalleroheni me shume. Urani do te influencoje me teper kete nevoje qe keni duke ju bere te kaloni nje dite te kendshme.     Demi: Ndoshta ne lidhjen tuaj sentimentale duhet te jeni me teper te hapur per dialog… Read More »

Horoskopi Ditor sot 26 Janar 2014

Horoskopi ditor 26 Janar 2014 Dashi: Eksperienca te reja po ju presin edhe pse nuk keni deshire per to. Mos e jepni veten nese nuk jeni dakort sepse disa persona kane per te ngelur keq. Sidoqofte , Yjet ju keshillojne : nje eksperience e re nuk do tju beje keq. Kane per tu shfaqur me mire intelekti dhe… Read More »