Tag Archives: peshorja

Horoskopi ditor sot 14 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 14 Shkurt 2014 Dashi: Dita  dedikuar Dashurise, sot 14 Shkurt, nuk mund te lihet pas dore. Keshtu qe , jeni apo jo te dashuruar beni te lumtur dike qe gjendet afer jush , me supriza ose dhurata te vogla. Ne mbremje mund te jetoni momente qetesie dhe enderruese, por cdo gje varet se sa te… Read More »

Horoskopi ditor sot 13 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 13 Shkurt 2014 Dashi: Sot do tju duhet te beni nje zgjedhje te rendesishme perpara personave qe ju kane kritikuar per shume kohe dhe qe fusin hundet ne punet tuaja. Darken dedikojani familjes tuaj duke u mbledhur te gjithe sebashku.     Demi: Duhet te mesoni te mbani cdo gje nen kontroll, edhe ato gjera… Read More »

Horoskopi ditor sot 11 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 11 Shkurt 2014 Dashi: Arrijne sinjale shume te mira per ju. Eshte nje faze ne te cilen jeni duke menduar per te ardhmen tuaj dhe brenda fundit te muajit  keni per te marre vendime te rendesishme. Rezultatet financiare po vonojne pak por se shpejti do te merrni lajme te mira. Duhet te mos i tregoni… Read More »

Horoskopi ditor 10 Shkurt 2014

Horoskopi ditor 10 Shkurt 2014. Shperndaje Horoskopin Ditor me rrjetet sociale Facebook, Twitter e Google +   Dashi: Sot do te jeni plot energji diellore dhe henore , do te ndjeheni mire me partnerin. keni per te bere miqesi te reja dhe per beqaret mund te linde nje dashuri e re.       Demi: Dita e sotme… Read More »

Horoskopi ditor 9 Shkurt 2014

Horoskopi ditor 9 Shkurt 2014. Shperndaje Horoskopin Ditor me rrjetet sociale Facebook, Twitter e Google +   Dashi: Jepini prioritet gjerave qe jane me interesante dhe me te domosdoshme per ju. Sot do tju vije nje ftese qe e prisni prej kohesh. Mos e refuzoni.       Demi: Sot jeni ne maksimumin e forcave tuaja. Do te… Read More »

Horoskopi ditor 8 Shkurt 2014

Horoskopi ditor 8 Shkurt 2014. Shperndaje Horoskopin Ditor me rrjetet sociale Facebook, Twitter e Google +   Dashi: Jeni persona qe dine te organizojne mire jeten e tyre. Sot kane per tju ardhur disa dyshime se mund te keni lene menjane nje aspekt te rendesishem te jetes tuaj.     Demi: Shume prej jush sot kane per te… Read More »

Horoskopi ditor sot 7 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 7 Shkurt 2014. Shperndaje Horoskopin Ditor me rrjetet sociale Facebook, Twitter e Google +   Dashi: Sot mendimet tuaja do te jene kryesisht rreth parave, shtepise dhe ushqimeve. Keni per te qene te qete dhe keni per tu ndjere shume mire. Duhet te shmangni zenkat ne cift, por edhe nese ndodh do te diskutoni se… Read More »

Horoskopi ditor 5 Shkurt 2014

Horoskopi ditor 5 Shkurt 2014   Dashi: Evitoni te keni probleme me koleget e rinj dhe qe akoma nuk njihni mire. Jepini kohen e duhur. Ana sentimentale do te pesoje ndyshime thelbesore. Mos e teproni duke pire shume kafe.     Demi: Sot do te hasni ne veshtiresi te medha ekonomike per nje problem te papritur qe mund… Read More »