Tag Archives: peshorja

Horoskopi ditor sot 29 Tetor 2014 shqip

Horoskopi ditor sot 29 Tetor 2014 shqip Shkarko App Android Horoskopiditor.al Falas Dashi Qielli i dashurisë do jete i kaltër gjate gjithë kësaj dite. Do merreni vesh për çdo gjë me partnerin tuaj dhe do përjetoni emocione te veçanta. Beqaret do kenë disa takime, por nuk duhet kurrsesi ta idealizojnë çdo person. Me realizëm gjerat do ecin me… Read More »

Horoskopi ditor sot 28 Tetor 2014 shqip

Horoskopi ditor sot 28 Tetor 2014 shqip Dashi Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet akoma me shume gjate gjithë kësaj dite. Do ja kaloni mjaft mire ne krahët e personit qe dashuroni. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin propozime te shumta ne çdo moment. Shume gjera kane për te ndryshuar ne jetën e tyre.… Read More »

Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari

Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari   Peshorja Dite shume e tensionuar kjo e sotmja për gjithë te dashuruarit. Asgjë nuk ka për te shkuar si duhet dhe shpeshherë do mërziteni. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te filluar një histori dashurie. Edhe sot do vazhdojnë te mbeten me te njëjtin status.… Read More »

Horoskopi ditor sot 31 Korrik 2014

Horoskopi ditor sot 31 Korrik 2014 Dashi Sot ekuilibrat yjori mund t’i prishë Merkuri, prandaj dita mund të ketë të papritura për të cilat duhet të jeni të përgatitur. Është momenti për të vënë pikat mbi i në raportet me dikë. Demi Sot jo vetëm Afërdita, që është ylli i dashurisë, por edhe Jupiteri është “predispozuar” për të… Read More »

Horoskopi ditor 30 korrik 2014

Horoskopi ditor 30 korrik 2014 Dashi Parashikohet një ditë me përgjithësisht pozitive për të gjithë të lindurit e kësaj shenje, sidomos ata të dekadës së parë. Një sukses personal do t’ju bëjë me fletë, ndërsa erosi në kuota të larta. Demi Nën një qiell kaq të ngarkuar do të ishte kohë e humbur të kërkonit qetësi, aq më… Read More »