Tag Archives: parashikimi horoskopi

Horoskopi ditor sot 5 Mars 2014

Horoskopi ditor sot 5 Mars 2014   Dashi: Evitoni te keni probleme me koleget e rinj dhe qe akoma nuk njihni mire. Jepini kohen e duhur. Ana sentimentale do te pesoje ndyshime thelbesore. Mos e teproni duke pire shume kafe.     Demi: Sot do te hasni ne veshtiresi te medha ekonomike per nje problem te papritur qe… Read More »