Tag Archives: jupiteri

Horoskopi mujor Mars 2014, pozicioni i Planeteve

Horoskopi mujor Mars 2014, pozicioni i Planeteve Plutoni eshte ne shenjen e Bricjapit . Shenjat pozitive per Plutonin jane: Demi , Bricjapi, Peshqit, Akrepi. Shenjat jo pozitive jane: Gaforrja , Dashi, Peshorja. Neptuni eshte ne shenjen e Peshqve. Shenjat pozitive per Neptunin jane: Demi, Bricjapi, Peshqit, Akrepi dhe Gaforrja. Shenjat jo pozitive jane: Virgjeresha, Shigjetari, Binjaket. Urani eshte ne… Read More »