Tag Archives: horoskopi zonja meri

Horoskopi ditor sot, 20 Gusht 2014

Dashi  Klima ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft sensuale sot. Do ndiheni akoma edhe me mire pranë atij qe dashuroni. Beqaret do kenë mundësi me shumice për ta gjetur personin ideal, mjafton qe te tregohen sa me te hapur. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë. Gjendja financiare jo vetëm qe do stabilizohet, por mund edhe… Read More »

Horoskopi ditor, 9 Korrik 2014

Horoskopi ditor, 9 Korrik 2014 Dashi Do keni një marrëdhënia goxha te mire gjate kësaj dite ju dhe partneri. Gjithçka do shkoje për mrekulli, madje mund te merren edhe vendime me rëndësi te madhe. Beqaret duhet ta shfrytëzojnë ditën dhe te përfitojnë sa te mundin nga ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar do jete Saturni ai qe… Read More »

Horoskopi ditor, 2 Korrik 2014

Horoskopi ditor, 2 Korrik 2014 Dashi Jeta juaj ne çift do ece ne rrugën e duhur gjate kësaj dite. Do kuptoheni për mrekulli me atë qe keni ne krah dhe nuk do ju ngelet me asnjë çështje pa sqaruar. Beqaret do jene mjaft tërheqës dhe shume persona do kërkojnë t’i bëjnë për vete. Ne planin financiar ka rrezik… Read More »