Tag Archives: horoskopi sot 22 prill 2014

Horoskopi ditor sot, 22 Prill 2014

Horoskopi ditor sot, 22 Prill 2014 Dashi: Do jeni shume përtacë gjate kësaj dite dhe do e lini rutinën ne çift t’iu pushtoje, Kjo ne fakt mund te jete aq e dëmshme saqë ju as nuk e kishit menduar. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sidomos ne orët e mesditës. Do ketë shume persona qe do i vrojtojnë.… Read More »