Tag Archives: horoskopi sot 2 mars 2014

Horoskopi ditor sot 2 Mars 2014

Horoskopi ditor sot 2 Mars 2014 Dashi: Ka disa persona qe i pelqen vetem tju komandojne dhe per kete gje nuk po i duroni dot me. Me siguri e kane keqkuptuar disponibilitetin tuaj prandaj vazhdojne ta bejne. Nuk do te thote qe sot duhet te ziheni me ta. Prisni momentin e pershtatshem.     Demi: Do filloni te… Read More »