Tag Archives: horoskopi sot 14 shkurt 2014

Horoskopi ditor 17 Shkurt 2014

Horoskopi ditor 17  Shkurt 2014 Dashi: Diten e sotme keni per tja dedikuar shoqerise, sidomos shoqerise se vjeter qe keni kohe pa takuar. Keni per tu prezantuar ne vendin e punes shume modern aq sa koleget kane per te ngelur me goje hapur. Mundesi te mira persa i perket dashurise mentale dhe fizike, njohje te reja per beqaret.… Read More »

Horoskopi ditor sot 14 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 14 Shkurt 2014 Dashi: Dita  dedikuar Dashurise, sot 14 Shkurt, nuk mund te lihet pas dore. Keshtu qe , jeni apo jo te dashuruar beni te lumtur dike qe gjendet afer jush , me supriza ose dhurata te vogla. Ne mbremje mund te jetoni momente qetesie dhe enderruese, por cdo gje varet se sa te… Read More »