Tag Archives: horoskopi shqiptar

Horoskopi ditor, 2 Korrik 2014

Horoskopi ditor, 2 Korrik 2014 Dashi Jeta juaj ne çift do ece ne rrugën e duhur gjate kësaj dite. Do kuptoheni për mrekulli me atë qe keni ne krah dhe nuk do ju ngelet me asnjë çështje pa sqaruar. Beqaret do jene mjaft tërheqës dhe shume persona do kërkojnë t’i bëjnë për vete. Ne planin financiar ka rrezik… Read More »