Tag Archives: horoskopi shenjat mars 2014

Horoskopi Mujor Mars 2014

Horoskopi Mujor Mars 2014 Muaji Mars po afrohet dhe Pranvera duket sikur ka ardhur. Merkuri ne shenjen e Peshqve do te sjelle ide te reja gjeniale dhe mundesi te reja biznesi. Venera do te ike nga shenja e Bricjapit ne ditet e para te muajit duke krijuar nje raport te veshtire me shenjen e Peshores. Nga shenja e… Read More »