Tag Archives: horoskopi prill 2014

Horoskopi ditor sot e Djele 21 Dhjetor 2014

Horoskopi ditor sot e Djele 21 Dhjetor 2014 Dashi Gjate gjithë kësaj dite duhet te tregoheni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj ne mënyrë qe marrëdhënia mes jush te filloje te ngrohet. Beqaret do ndihmohen nga Venusi dhe do mund te fillojnë një lidhje vërtet te veçante. Ne planin financiar nuk duhet te nxitoheni sepse situata mund t’iu… Read More »

Horoskopi ditor sot e Marte 16 Dhjetor 2014

Horoskopi ditor sot e Marte 16 Dhjetor 2014 Dashi Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera do të intensifikohet shumë dhe do t’ju ofrojë shumë spunto dhe ide. Demi Edhe pse Afërdita kontribuon për të ruajtur optimizmin tuaj. Urani dhe Neptuni ju krijon tensione në punë dhe… Read More »

Horoskopi ditor sot, 22 Prill 2014

Horoskopi ditor sot, 22 Prill 2014 Dashi: Do jeni shume përtacë gjate kësaj dite dhe do e lini rutinën ne çift t’iu pushtoje, Kjo ne fakt mund te jete aq e dëmshme saqë ju as nuk e kishit menduar. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sidomos ne orët e mesditës. Do ketë shume persona qe do i vrojtojnë.… Read More »

Horoskopi ditor sot, 21 Prill 2014

Horoskopi ditor sot , 21 Prill 2014 Dashi: Do keni mosmarrëveshje te vogla sot ne jetën tuaj ne çift, por te gjitha këto do jene pa pasoja te renda. Menjëherë do i kuptoni gabimet dhe do mundoheni ta ndreqni situatën. Beqaret do takohen me një person dhe zemra do iu rrahe menjëherë sapo te jene pranë tij. Ne… Read More »

Horoskopi ditor, 18 Prill 2014

Horoskopi ditor , 18 Prill 2014 Dashi: Do ketë ngjarje te jashtëzakonshme gjate kësaj dite për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do jete ndryshe dhe akoma me emocionuese se me pare. Beqaret gjithashtu do kenë shume fat dhe do e gjejnë personin me te përshtatshëm. Ne planin financiar mos rrezikoni shume nëse nuk doni qe situata… Read More »

Horoskopi mujor Prill 2014

Horoskopi mujor Prill 2014 Dashi: Gjate këtij muaji do jeni si një shkëndijë elektrike qe do elektrizoni te gjitha ambient ku do shkoni. do sillni alegri dhe gëzim kudo. Ata qe janë ne një lidhje do kenë diskutime te gjata dhe ne fund mund te merren vendime te rëndësishme mbi te ardhmen. Beqaret do e kërkojnë shume larg… Read More »

Horoskopi ditor sot 2 Prill 2014

Horoskopi ditor sot 2 Prill 2014 Dashi: Sot do keni me shume nevoje se kurrë te verifikoni ndjenjat e atij qe keni ne krah. Gjeni mënyrën e duhur për ta bere ne mënyrë qe ai te mos dyshoje dhe te mos ndihet keq. Beqaret do kenë disa takime, por duhet te mos nxitohet ne mënyrë qe te mos… Read More »