Tag Archives: horoskopi mujor demi

Horoskopi mujor Demi, Korrik 2014

Horoskopi mujor Demi, Korrik 2014 Korriku mund te jete nje muaj i kendshem per ju. Duhet ti dedikoheni familjes,  jetes sociale, interesave personale e profesionale, duke shpresuar ne nje jete sa me te mire. Nqse do te kaloni periudha te keqija ose sqarime me persona te tjere mundohuni ta zgjidhni menjehere. Hekuri rrihet sa eshte i nxehte. Te… Read More »

Horoskopi mujor Demi Shkurt 2014

Horoskopi mujor Demi Shkurt 2014 Kete muaj do te keni nje deshire shume te madhe per tu argetuar, te zbuloni gjera dhe te beni shoqeri te reja. Pjesa e pare e muajit shkurt do te jete e mrekullueshme fale prezences se Merkurit ne shenjen tuaj.  Pjesen e dyte te muajit nuk do te keni durim per tu marre… Read More »