Tag Archives: horoskopi ikub

Horoskopi ditor, 9 Korrik 2014

Horoskopi ditor, 9 Korrik 2014 Dashi Do keni një marrëdhënia goxha te mire gjate kësaj dite ju dhe partneri. Gjithçka do shkoje për mrekulli, madje mund te merren edhe vendime me rëndësi te madhe. Beqaret duhet ta shfrytëzojnë ditën dhe te përfitojnë sa te mundin nga ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar do jete Saturni ai qe… Read More »

Horoskopi ditor, 2 Korrik 2014

Horoskopi ditor, 2 Korrik 2014 Dashi Jeta juaj ne çift do ece ne rrugën e duhur gjate kësaj dite. Do kuptoheni për mrekulli me atë qe keni ne krah dhe nuk do ju ngelet me asnjë çështje pa sqaruar. Beqaret do jene mjaft tërheqës dhe shume persona do kërkojnë t’i bëjnë për vete. Ne planin financiar ka rrezik… Read More »

Horoskopi mujor Demi, Korrik 2014

Horoskopi mujor Demi, Korrik 2014 Korriku mund te jete nje muaj i kendshem per ju. Duhet ti dedikoheni familjes,  jetes sociale, interesave personale e profesionale, duke shpresuar ne nje jete sa me te mire. Nqse do te kaloni periudha te keqija ose sqarime me persona te tjere mundohuni ta zgjidhni menjehere. Hekuri rrihet sa eshte i nxehte. Te… Read More »