Tag Archives: horoskopi i dashurise virgjeresha

Horoskopi i Dashurise Virgjeresha

Horoskopi i Dashurise Virgjeresha Te lindurit ne shenjen e Virgjereshesh kerkojne nje bashkpunim mental me partnerin.  Nqse mungon kjo gje apo dialogu , atehere lidhja do te jete shume e shkurter. Kjo shenje ka si planet qe e udheheq Merkurin, qe ka te beje me mendimet dhe per kete gje edhe ne lidhje sentimentale e vret shume mendjen.… Read More »