Tag Archives: horoskopi i dashurise shigjetari

Horoskopi i Dashurise Shigjetari

Horoskopi i Dashurise Shigjetari. Te lindurit ne shenjen e Shigjetarit jane shume spontan dhe besnik, keshtuqe nuk eshte e veshtire te bien ne sy tek seksi tjeter.  Eshte nje nga shenjat me bujare te horoskopit. Karakteristika  e Shigjetarit eshte se eshte i hapur dhe shume i shoqerueshem. I pelqen natyra, sporti dhe udhetimet. Eshte e thjeshte per Shigjetarin… Read More »