Tag Archives: horoskopi i dashurise binjaket

Horoskopi i Dashurise Binjaket

Horoskopi i Dashurise Binjaket Te lindurit ne shenjen e Binjakeve preferojne raportet intelektuale. I pelqen ana estetike dhe shpesh qellon te kene shume lidhje sentimentale njekohesisht. Planeti i shenjes se Binjakeve eshte Merkuri, zoti i fjales. Pikerisht per kete jane persona shume te shoqerueshem dhe te muhabetit. I pleqen te jene ne qender te vemendjes per cdo gje.… Read More »