Tag Archives: horoskopi i dashurise akrepi

Horoskopi i Dashurise Akrepi

Horoskopi i Dashurise Akrepi Te lindurit ne shenjen e Akrepit kane nje bukuri manjetike dhe jane shume te ndjeshem. Jetojne plotesisht lidhjen sentimentale , seksuale , jane shume xheloz dhe ndonjehere ngelen keq per kete gje. Jane nen mbrojtjen e planeteve te Marsit dhe Plutonit, mretit te luftes dhe te ferrit. Eshte nje shenje shume komplekse sa dhe… Read More »