Tag Archives: horoskopi ditor sot 8 gusht 2014

Horoskopi ditor sot 8 Gusht 2014

Dashi Me një sërë planetësh pozitivë në shenjë, pavarësisht nga “stërkëmbësat” Hënës agresive  do të keni shumë ngjarje pozitive në planin sentimental. Tregoni më shumë kujdes për ekonominë tuaj.   Demi Sa më shumë objektivi duket më i afërt aq më tepër shtohen vështirësitë për ta arritur dhe pengesat që ju sjellin të tjerët. Humori juaj është i… Read More »