Tag Archives: horoskopi ditor 8 maj 2014

Horoskopi ditor, 8 Maj 2014

Horoskopi ditor, 8 Maj 2014 Dashi Do e përkëdhelni mjaft partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do e mbani me pranë vetes. Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm sepse takimet qe mund te kryejnë mund t’ua prishin gjithë harmoninë dhe do i lëndojnë. Sektori i financave do ndikohet negativisht nga yjet. Tregohuni shume te matur sepse gjendja nuk… Read More »