Tag Archives: horoskopi ditor 29 janar 2014

Horoskopi ditor sot 29 Janar 2014

Horoskopi ditor sot 29 Janar 2014 Dashi: Ndoshta do te keni nje debat ne pune por nuk duhet te nervozoheni shume sepse do te jete nje gje kalimtare. Keni filluar te shihni endrra me sy hapur. Zgjohuni! Keshilla per sot eshte qe mos te hani shume dhe te evitoni vendet me lageshti.     Demi: Sot do te… Read More »