Tag Archives: horoskopi ditor 2 gusht 2014

Horoskopi mujor Nentor 2014, Dashi Demi Binjaket Gaforrja

Horoskopi mujor Nentor 2014, Dashi Demi Binjaket Gaforrja Dashi Gjate gjithë këtij muaji do jeni mjaft këmbëngulës dhe do dëshironi qe te arrini majat ne çdo sektor. Ne fakt jo gjithmonë do jete e lehte edhe pse do lodheni paksa. Ata qe janë ne një lidhje duhet te shtojnë dozat e komunikimit dhe nuk duhet ta ndërpresin për… Read More »

Horoskopi ditor 2 Gusht 2014, Bricjapi Ujori Peshqit

Horoskopi ditor 2 Gusht 2014, Bricjapi Ujori Peshqit   Bricjapi Nëse tregoheni paska me realiste ne jetën tuaj ne çift çdo gjë do shkoje me se miri sot. Po ëndërruat me shume sesa duhet do përballeni me zhgënjime. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sepse personi ideal mund t’iu shfaqet ne çdo moment. Ne planin financiar mund te… Read More »

Horoskopi ditor 2 Gusht 2014, Gaforrja Luani Virgjeresha

Horoskopi ditor 2 Gusht 2014, Gaforrja Luani Virgjeresha   Gaforrja Dite aspak pozitive kjo e sotmja për te dashuruarit. Urani do iu nxite te debatoni me partnerin për gjithçka dhe te mos pranoni kurrsesi te toleroni. Beqaret nuk do kenë ne ditën me te përshtatshme për te filluar një histori dashurie. Prisni edhe pak. Ne planin financiar matuni… Read More »