Tag Archives: horoskopi demi

Horoskopi ditor sot e Hene 26 Janar 2015

Lexoni parashikimin e yjeve per Horoskopi ditor sot e Hene 26 Janar 2015

Horoskopi ditor sot e Marte 16 Dhjetor 2014

Horoskopi ditor sot e Marte 16 Dhjetor 2014 Dashi Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera do të intensifikohet shumë dhe do t’ju ofrojë shumë spunto dhe ide. Demi Edhe pse Afërdita kontribuon për të ruajtur optimizmin tuaj. Urani dhe Neptuni ju krijon tensione në punë dhe… Read More »

Horoskopi ditor sot, e Hene 17 Nentor 2014, shqip

Horoskopi ditor sot, e Hene 17 Nentor 2014, shqip Dashi (21 Mars – 20 Prill) Mos kërkoni me ngulm gjate kësaj dite qe partneri te kete per cdo gje, te njëjtin mendim me ju. Lereni ate te shprehet lirisht dhe mos impononi asgje nese nuk doni ta humbni se shpejti. Nese jeni beqare, nuk do keni fat as… Read More »

Horoskopi ditor sot 3 Nentor 2014 shqip

Horoskopi ditor sot 3 Nentor 2014 shqip Shkarko App Android Horoskopiditor.al Falas Dashi Është një periudhë tani ku Afërdita ndodhet një orbitë që nuk ju favorizon aspak e për më tepër, duket sikur bëhet “ortake” me Saturnin për t’ju hapur telashe. Por asnjë alarm, është e gjendje e përkohshme. Demi Ndryshe nga të lindurit e Dashit, Afërdita ka… Read More »

Horoskopi ditor sot 1 Nentor 2014 shqip

Horoskopi ditor sot 1 Nentor 2014 shqip Shkarko App Android Horoskopiditor.al Falas Dashi Xhelozia dhe posesivitet ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here do ketë edhe debate te forta te cilat do ju mërzitin pa mase. Beqaret bëjnë mire t’i marrin gjerat shtruar ne mënyrë qe te mos kenë probleme… Read More »

Horoskopi ditor shqip 17 Tetor 2014

Horoskopi ditor 17 Tetor 2014 Dashi Venusi do jete i pozicionuar keq sot ne jetën tuaj sentimentale dhe asgjë nuk do ece si e kishit programuar. Duhet me patjetër t’i shihni gjerat me një sy tjetër. Beqaret duhet te përfitojnë sa te mundin nga ftesat qe do ju bëhen ne mënyrë qe te ndryshojnë sa me shpejt status.… Read More »

Horoskopi ditor sot 31 Korrik 2014

Horoskopi ditor sot 31 Korrik 2014 Dashi Sot ekuilibrat yjori mund t’i prishë Merkuri, prandaj dita mund të ketë të papritura për të cilat duhet të jeni të përgatitur. Është momenti për të vënë pikat mbi i në raportet me dikë. Demi Sot jo vetëm Afërdita, që është ylli i dashurisë, por edhe Jupiteri është “predispozuar” për të… Read More »

Horoskopi ditor sot, 7 korrik 2014

Horoskopi ditor, 7  Korrik 2014 Dashi Do jeni me te dëshirueshëm se kurrë sot na partneri juaj dhe do kaloni momente te paharrueshme pranë tij. Dita do jete si një ëndërr e mrekullueshme. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime pa fund dhe do e gjejnë shpejt ata qe kane dëshiruar. Për shkak te shpenzimeve te mëdha, situata… Read More »