Tag Archives: horoskopi 9 maj 2014

Horoskopi ditor sot 9 Maj 2014

Horoskopi ditor sot 9 Maj 2014 Dashi Edhe pse nuk do keni aspak debate dhe mosmarrëveshje ne çift gjate kësaj dite, serish nuk do ndiheni aq te kënaqur sa do dëshironit. Beqaret duhet te tregohen me te disponueshëm ndaj ftesave qe do iu bëhen sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund te ndryshojnë status. Ne planin financiar priten… Read More »