Tag Archives: horoskopi 11 mars 2014

Horoskopi ditor sot 11 Mars 2014

Horoskopi ditor sot 11 Mars 2014   Dashi: Hena ne shenjen e Dashit eshte duke dhene akoma bezdi, duke bere qe te ndihen nervoz , me ankth dhe duke ndezur zenka te kota ne familje. Dielli ka per tju dhene forca per ti dhene ndihmen e duhur nje familjari i cili ka nevoje per ju.  Raporti ne cift… Read More »