Tag Archives: featured

Horoskopi ditor 5 Shkurt 2014

Horoskopi ditor 5 Shkurt 2014   Dashi: Evitoni te keni probleme me koleget e rinj dhe qe akoma nuk njihni mire. Jepini kohen e duhur. Ana sentimentale do te pesoje ndyshime thelbesore. Mos e teproni duke pire shume kafe.     Demi: Sot do te hasni ne veshtiresi te medha ekonomike per nje problem te papritur qe mund… Read More »

Horoskopi ditor sot 4 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 4 Shkurt 2014   Dashi: Spostimi i Henes ne shenjen tuaj sot ka te  beje me shqetesimet qe keni per shendetin tuaj apo te ndonje familjarit tuaj. Venera ka per te bere qe te ndjeni si lodhje fizike ashtu edhe te keni zenka me partnerin tuaj. Marsi do tju jape energji per tja dale mbane… Read More »

Horoskopi ditor sot 3 Shkurt 2014

Horoskopi ditor sot 3 Shkurt 2014   Dashi: Sot pjestaret e familjes tuaj do tju duken krejt ndryshe nga zakonisht. Kjo ndoshta sepse ju nuk i kushtoni shume vemendje jetes familjare. Sidoqofte do te jete nje gje e bukur pasi keni per ti pare ndryshe. Shendeti i mire.     Demi: Ka ardhur momenti qe te qetesoheni dhe… Read More »

Horoskopi ditor sot 31 Janar 2014

Horoskopi ditor sot 31 Janar 2014 : Shenja e favorizuar nga Yjet per sot eshte: Luani   Dashi: Mos tentoni te izoloheni per shkak te nje zemerimi apo nese kuptoni se nje njeri qe keni shume afer apo jetoni me te nuk arrin tju kuptoje. Pasditja do te kete nje surprize te bukur per ju.     Demi:… Read More »

Horoskopi ditor 24 Janar 2014

Horoskopi ditor 24 Janar 2014 Dashi: Arrijne sinjale shume te mira per ju. Eshte nje faze ne te cilen jeni duke menduar per te ardhmen tuaj dhe brenda dates 31  keni per te marre vendime te rendsishme. Rezultatet financiare po vonojne pak por se shpejti do te merrni lajme te mira. Duhet te mos i tregoni te gjitheve… Read More »