Tag Archives: featured

Horoskopi ditor sot, 7 korrik 2014

Horoskopi ditor, 7  Korrik 2014 Dashi Do jeni me te dëshirueshëm se kurrë sot na partneri juaj dhe do kaloni momente te paharrueshme pranë tij. Dita do jete si një ëndërr e mrekullueshme. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime pa fund dhe do e gjejnë shpejt ata qe kane dëshiruar. Për shkak te shpenzimeve te mëdha, situata… Read More »

Horoskopi ditor sot 2 Prill 2014

Horoskopi ditor sot 2 Prill 2014 Dashi: Sot do keni me shume nevoje se kurrë te verifikoni ndjenjat e atij qe keni ne krah. Gjeni mënyrën e duhur për ta bere ne mënyrë qe ai te mos dyshoje dhe te mos ndihet keq. Beqaret do kenë disa takime, por duhet te mos nxitohet ne mënyrë qe te mos… Read More »

Horoskopi ditor sot 28 Mars 2014

Horoskopi ditor sot 28 Mars 2014 Dashi: Personat me te cilet do deshironit te flisni sot , per fat te keq nuk do te kene kohe per tju degjuar, jo sepse kane ndonje inat me ju por jane te zene me probleme te tjera. Darka do te jete shume e kendshme.     Demi: Nje person me te… Read More »

Horoskopi ditor sot 27 Mars 2014

Horoskopi ditor sot 27 Mars 2014 Dashi: Energjia e Diellit ne shenjen tuaj ben qe ta perkushtoni kete dite shoqerise tuaj dhe zhvillimit te ideve te reja ne fushen profesionale. Venera ka per influencuar nje njohje qe do te keni ne mengjes me nje person te seksit tjeter. Cdo gje do duket sikur do shkoje mire por nga… Read More »

Horoskopi ditor sot 24 Mars 2014

Horoskopi ditor sot 24 Mars 2014 Dashi: Nervozizmi ka per te qene i pranishem gjate gjithe dites tuaj si ne raportet me familjaret ashtu edhe me shoqerine tuaj. Kujdes mos te thyeni urdherat e shefit ne punen tuaj sepse keni per te kaluar telashe.     Demi: Planeti Saturn sot gjendet ne anen e shenjes tuaj. Do te… Read More »

Horoskopi ditor sot 11 Mars 2014

Horoskopi ditor sot 11 Mars 2014   Dashi: Hena ne shenjen e Dashit eshte duke dhene akoma bezdi, duke bere qe te ndihen nervoz , me ankth dhe duke ndezur zenka te kota ne familje. Dielli ka per tju dhene forca per ti dhene ndihmen e duhur nje familjari i cili ka nevoje per ju.  Raporti ne cift… Read More »

Horoskopi ditor sot 10 Mars 2014

Horoskopi ditor sot 10 Mars 2014   Dashi: Sot do te mbylleni ne vetvete per shkakun se Dielli gjendet ne te kundert te shenjes tuaj. Kini kujdes ne familje sepse mund te kete debate te vogla. Lind te ju deshira per te ndryshuar jeten tuaj ne 360 grade .     Demi: Shume te mira raportet me shoqerine.… Read More »

Horoskopi ditor sot 6 Mars 2014

Horoskopi ditor sot 6 Mars 2014 Dashi: Per dike nga ju ka ardhur momenti qe te shfryhet per dicka qe e mundon. Do te jete nje dite me ankth prandaj ju keshillojme te ruani qetesine sidomos po pate te besh me nje Bricjap ose Akrep. NUk duhet te merziteni nga puna juaj. Demi: Jeni pak te tensionuar por… Read More »