Tag Archives: e Shtune 22 Nentor 2014

Horoskopi ditor sot, e Shtune 22 Nentor 2014, shqip

Horoskopi ditor sot, e Shtune 22 Nentor 2014, shqip Dashi Pasioni do jete edhe me i zjarrte sot për ata qe janë ne një lidhje. Ne krahët e partnerit do përjetoni emocione te njëpasnjëshme. Beqaret do marrin shume ftesa dhe propozime, por nuk do guxojnë t’i pranojnë ato nga frika e lëndimeve. Po nuk tentuat nuk keni për… Read More »