Tag Archives: dieta

Horoskopi ditor sot e Hene 26 Janar 2015

Lexoni parashikimin e yjeve per Horoskopi ditor sot e Hene 26 Janar 2015

Horoskopi ditor sot e Djele 21 Dhjetor 2014

Horoskopi ditor sot e Djele 21 Dhjetor 2014 Dashi Gjate gjithë kësaj dite duhet te tregoheni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj ne mënyrë qe marrëdhënia mes jush te filloje te ngrohet. Beqaret do ndihmohen nga Venusi dhe do mund te fillojnë një lidhje vërtet te veçante. Ne planin financiar nuk duhet te nxitoheni sepse situata mund t’iu… Read More »

Horoskopi ditor sot, E Djele 15 Nentor 2014, shqip

Horoskopi ditor sot, E Djele 15 Nentor 2014, shqip Dashi Qetesia do mbizoteroje gjate gjithe kesaj dite ne jeten tuaj ne cift sot. Do flisni per ato qe keni kaluar dhe do buzeqeshni kur te jeni prane njeri-tjetrit. Beqaret do kene me teper mundesi per te gjetur shpirtin binjak. Dilni me teper me miqte. Ne planin financiar nuk… Read More »

Horoskopi ditor sot 28 Tetor 2014 shqip

Horoskopi ditor sot 28 Tetor 2014 shqip Dashi Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet akoma me shume gjate gjithë kësaj dite. Do ja kaloni mjaft mire ne krahët e personit qe dashuroni. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin propozime te shumta ne çdo moment. Shume gjera kane për te ndryshuar ne jetën e tyre.… Read More »

Horoskopi ditor sot 31 Korrik 2014

Horoskopi ditor sot 31 Korrik 2014 Dashi Sot ekuilibrat yjori mund t’i prishë Merkuri, prandaj dita mund të ketë të papritura për të cilat duhet të jeni të përgatitur. Është momenti për të vënë pikat mbi i në raportet me dikë. Demi Sot jo vetëm Afërdita, që është ylli i dashurisë, por edhe Jupiteri është “predispozuar” për të… Read More »

Horoskopi ditor sot, 7 korrik 2014

Horoskopi ditor, 7  Korrik 2014 Dashi Do jeni me te dëshirueshëm se kurrë sot na partneri juaj dhe do kaloni momente te paharrueshme pranë tij. Dita do jete si një ëndërr e mrekullueshme. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime pa fund dhe do e gjejnë shpejt ata qe kane dëshiruar. Për shkak te shpenzimeve te mëdha, situata… Read More »

Horoskopi ditor, 16 Maj 2014

Horoskopi ditor 16 Maj 2014   Dashi Partneri do përkujdeset dyfish me shume se disa dite me pare dhe do ju beje te ndiheni si ne ëndërr. Gjithçka do shkoje si e kishit ëndërruar. Beqaret do kenë takime premtuese, por ne asnjë mënyrë nuk duhet te nxitohen. Plani financiar nuk do ketë asnjë tronditje. Do i kryeni te… Read More »

horoskopi ditor sot 10 Maj 2014

Horoskopi ditor sot 10 Maj 2014 Dashi Nuk do kaloni aspak një dite te mërzitshme sot pranë atij qe dashuroni, përkundrazi emocionet do jene edhe me te mëdha. Shfrytëzojeni çdo moment ne maksimum. Beqaret do jene me sharmante se kurrë me pare dhe do bëjnë për vete shume persona. Financat do jene te stabilizuara dhe do mund te… Read More »