Tag Archives: 7 korrik 2014

Horoskopi ditor sot, 7 korrik 2014

Horoskopi ditor, 7  Korrik 2014 Dashi Do jeni me te dëshirueshëm se kurrë sot na partneri juaj dhe do kaloni momente te paharrueshme pranë tij. Dita do jete si një ëndërr e mrekullueshme. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime pa fund dhe do e gjejnë shpejt ata qe kane dëshiruar. Për shkak te shpenzimeve te mëdha, situata… Read More »