Tag Archives: 7 gusht 2014

Horoskopi ditor sot 7 Gusht 2014

DASHI Impenjimet dhe punët intensive që keni sot, do t’ju bëjnë të ndiheni të lodhur dhe nervozë. Kujdes në marrëdhëniet me të tjerët. Bëni mirë të mbani ekuilibrat në shtëpinë tuaj. DEMI Merkuri në shenjë ju premton sukses në fushën profesionale. Do të shihni se problemet tuaja janë drejt një zgjidhjeje të shpejtë. Një mbrëmje dëfryese mes miqsh,… Read More »