Tag Archives: 6 gusht 2014

Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari

Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Peshorja Akrepi Shigjetari   Peshorja Dite shume e tensionuar kjo e sotmja për gjithë te dashuruarit. Asgjë nuk ka për te shkuar si duhet dhe shpeshherë do mërziteni. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te filluar një histori dashurie. Edhe sot do vazhdojnë te mbeten me te njëjtin status.… Read More »

Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Gaforrja, Luani Virgjeresha

Horoskopi ditor sot 6 Gusht 2014, Gaforrja Luani Virgjeresha   Gaforrja Do kaloni momente shume te lumtura sot ne krahët e atij qe dashuroni. Klima do ngrohet nga ora ne ore dhe kënaqësitë do jene te mëdha. Beqaret do jene te përkëdhelurit e yjeve. Ata do bëjnë çmos qe te krijojnë kushtet e duhura për t’u dashuruar marrëzisht.… Read More »