Tag Archives: 31 Gusht 2014

Horoskopi ditor sot, 31 Gusht 2014

Horoskopi ditor sot, 31 Gusht 2014 Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraqitet e mirë. Njohje të reja dhe takime nuk do të mungojnë. Demi Ndikimi i Mërkurit dhe Jupiterit ju sjell pak tension në sferën profesionale. Duhet të tregoheni mëse të ekuilibruar për të mos kompromentuar… Read More »