Tag Archives: 26 korrik 2014

Horoskopi ditor sot 30 Tetor 2014 shqip

Horoskopi ditor sot 30 Tetor 2014 shqip Dashi Dite plot ngjyra kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e atij qe dashuroni dhe do doni te mos shkëputeni për asnjë çast. Beqaret do jene gati te bëjnë çdo lloj çmendurie vetëm për te gjetur shpirtin e tyre binjak. Ne… Read More »

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Horoskopi ditor sot 26 Korrik 2014, Bricjapi, Ujori, Peshqit   Bricjapi Dite mjaft romantike dhe emocionuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo çast do jete i bukur, prandaj nuk do dëshironi qe dita te marre fund. Beqaret nuk do preferojnë ta fillojnë sot një lidhje edhe pse mundësitë do jene te mira. Me financat mundohuni te tregoheni… Read More »