Tag Archives: 23 qershor 2014

Horoskopi ditor sot 23 Qershor 2014, shqip

Dashi Dite e mbushur me te papritura, por edhe me emocione te forta kjo e sotmja. Do qëndroni me shume kohe me partnerin dhe do ndiheni mire pranë tij. Beqaret ka mundësi te fillojnë aventura afatshkurtra me disa perona qe nuk i kishin njohur me pare. Financat nuk do jene shume te mira, megjithatë rekomandohet serish maturi me… Read More »