Tag Archives: 22 korrik 2014

Horoskopi ditor sot 22 korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014, Gaforrja, Luani, Virgjeresha   Gaforrja Konfigurimi i yjeve do jete mjaft i favorshem per jeten sentimentale te te dashuruarve, megjithatë nuk duhet ta teproni me kërkesat. Beqaret nuk do jene aspak te favorizuar nga yjet dhe kjo do i merzite pa mase. Mundohuni te merreni me dicka qe te humbisni mendjen. Financat… Read More »

Horoskopi ditor sot 22 korrik 2014, Dashi, Demi, Binjaket

Horoskopi ditor sot 22 Korrik 2014 Dashi Pas një periudhe kaq te gjate do rikthehet entuziazmi dhe harmonia ne jetën tuaj ne çift. Shprehini me tepër ndjenjat dhe do ndiheni akoma me mire. Beqaret do kenë disa takime te cilat mund te shndërrohen shume shpejt ne lidhje serioze dhe afatgjata. Shfrytëzojini mundësitë qe do iu jepen. Ne planin… Read More »