Tag Archives: 17 Tetor 2014

Horoskopi ditor shqip 17 Tetor 2014

Horoskopi ditor 17 Tetor 2014 Dashi Venusi do jete i pozicionuar keq sot ne jetën tuaj sentimentale dhe asgjë nuk do ece si e kishit programuar. Duhet me patjetër t’i shihni gjerat me një sy tjetër. Beqaret duhet te përfitojnë sa te mundin nga ftesat qe do ju bëhen ne mënyrë qe te ndryshojnë sa me shpejt status.… Read More »