Tag Archives: 15 qershor 2014

Horoskopi ditor sot, 15 Qershor 2014

Horoskopi ditor sot, 15 Qershor 2014 Dashi: Do ndiheni shume mire sot pranë atij qe dashuroni dhe nuk do keni çfarë te kërkoni me shume. Mosmarrëveshjet e se kaluarës i keni lënë pas krahëve. Beqaret do jene me te vendosur se kurrë te fillojnë një histori dashurie me personin qe ka kohe qe i josh. te ardhurat duhet… Read More »