Tag Archives: 12 gusht 2014

Horoskopi ditor sot 12 Gusht 2014

Horoskopi ditor sot 12 Gusht 2014 Dashi Edhe pse Merkuri vazhdon të bëjë ndonjë “prapësi” të vogël, tani keni rikuperuar plotësisht dhe jeni në gjendje të kontrolloni më së miri punën dhe sjelljen tuaj. Pak më të ndjeshëm ndaj partnerit. Demi Parashikohet përgjithësisht një ditë e qetë për ju që i përkisni kësaj shenje, ndonëse në momente të… Read More »