horoskopi shigjetari 2017

Shigjetari 2017

shigjetariHoroskopi Shigjetari 2017 , Karriera – Fuqia e Jupiterit, e pushtetit dhe e spiritualitetit, i ndihmon te realizohen ne politike dhe ne besim, ne administrimin si nje instrument ne ndihme te civilizimit, ne mesime dhe aktivitete fianciare. Profesionet me te pershtatshme per ju jane, gjyqtar, shkencetar, astronaut, udheheqes turistik, agjent udhetimi.

Keto jane elementet me te pershtatshem per ju sipas parashikimit yjor. Karriera per ju eshte dicka e vecante dhe jeni luftarake per t’ia arritur qellimit. Keshillimet e te tjereve ne karriere nuk duhet ti merrni shume seriozisht pasi i mendoni vete dhe zgjidhni me te miren. Do te keni nje vit te susksesshem.

.

Shigjetari 2017 Dashuria – Romanca do te shkoje mire per beqaret, te cilet mund te nisin marredhenie te reja ne cift. Kandidatet me te mundshem i perkasin shenjes se Gaforres, Bricjapit, Binjakeve. Besojini instiktit gjate njohjeve me njerez te rinj.

Mos u ndikoni nga gjykimet e miqeve tuaj. Persa i perket atyre qe kane nje marredhenie parashikimi per ju eshte tejet pozitiv dhe do te perjetoni momente te paharrueshme gjate ketij viti. Kujdes nga afrimitetet e teperta, se mund te jene pikerisht keto qe mund t’ju pishin pune.

.

Shigjetari 2017 Puna – Nese duhet te punoni me ndonje koleg, qe ka pak vetevlersim, duhet te menaxhoni vete situaten ne pune. Perndryshe do te rrezikoni te bllokoheni prej tij. Ne pjesen e dyte te javes do te ndiheni te lodhur apo te ngarkuar emocionalisht. Kjo do te beje qe te mos jeni shume produktive.

.

Shigjetari 2017 Familja – Keqkuptime te vogla ne rrethin familjar mund te shkaktojne paksa stres tek ju, prandaj jukeshillohet ti merrni gjerat qetesisht. Mos u beni paragjykues sepse nuk ju jep ndoje te mire, ju keshillohet te krijoni ambiente harmonike dhe gjithcka do te shkoje ne vije.

Ndersa per ju qe jetoni ne cift duhet ti perkushtoheni me shume familjes dhe duhet ti merrni me seriozisht gjerat. Nje pushim turistik familjar do te ishte mire per shenjen tuaj. Persa i perket shendetit nuk do te hasni probleme kete vit.

.

Gjendja Shpirterore – Intuitive.

.

Shenja qe shkoni me shume – Gaforrja, Peshorja.

.

Numrat e Fatit – 2, 10, 12, 20, 22, 45/

Salva

Share

One thought on “Shigjetari 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *