horoskopi peshqit 2017

Peshqit 2017

peshqitHoroskopi Peshqit 2017 , Karriera – Ne kete shenje i perkasin shkrimtare dhe artiste por edhe burra biznesi. Nese eshte Jupiteri planeti me ne pah, behet fajle per njerez me aftesi intuitive, te dhene pas ekonomise, politikes, arti, zanatcinj, agrikulture dhe kopshtare.

Nese eshte Neptuni qe mbi zoteron, do te zhvillohen personalitete enderrimtaresh, artiste dhe gjeni te gjerave te pazakonta. Profesionet tipike? Futbolliste, infermiere, mekanike dhe fotograf. Karriera eshte me ju nese dini te beni hapin e duhur do te jeni ne krye te asaj qe enderroni shume shpejt.

.

Peshqit 2017 Dashuria – Do te jeni te ngarkuar emocionalisht, gje qe duket se do te ndikoje negativisht ne marredhenien tuaj ne cift, sidomos nese partneri i perket shenjes se Virgjereshes, Dashit, Akrepit. Nga ana tjeter, duket se ky vit do te jete pozitiv per beqaret, te cilet do te njohin njerez te ri te cilet te shumtet do te arrine te krijojne lidhje te forta romantike.

.

Peshqit 2017 Puna – Do t’ju duhet te investoni per te rritur perfitimet tuaja. Evitoni te perfshini problemet personale ne jeten tuaj profesionale. Ne pjesen e dyte te ketij viti eproret do te bejne ndryshime drastike. Pergatituni te pershtateni me to.

.

Peshqit 2017 Familja – Ne rrethin familjare parashikohet te keni nje vit te zene plot gezim dhe harmoni do te jeni te ftuar ne dasma, ditelindje dhe festa te ndryshme gjate ketij viti. Gjate sezonit turistik ju duhet te merrni disa pushime ne cift dhe te relaksoheni ku dhe do mund te kaloni momente te paharrueshme.

.

Gjendja Shpirterore – Te brishte.

.

Shenja qe shkoni me shume – Gaforrja.

Numrat e Fatit – 2, 5, 9, 11, 59.

Salva

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *