Horoskopi Mujor Mars 2014

By | 23/02/2014
horoskopi ditor

Horoskopi Mujor Mars 2014

horoskopi ditor

horoskopi ditor

Muaji Mars po afrohet dhe Pranvera duket sikur ka ardhur. Merkuri ne shenjen e Peshqve do te sjelle ide te reja gjeniale dhe mundesi te reja biznesi.

Venera do te ike nga shenja e Bricjapit ne ditet e para te muajit duke krijuar nje raport te veshtire me shenjen e Peshores.

Nga shenja e Bricjapit, planeti Venera do te kaloje ne shenjen e Ujorit duke krijuar nje harmoni te madhe bashke me planetin e Uranit.

Keto levizje planetesh do te vene ne dukje te madhe emocionet , embelsine, dashurine, alegrine etj…

Marsi eshte muaji kur lindin shume dashuri te reja, kur personat jane me shume te hapur me njeri tjetrin, kur krijohen shoqeri te reja.

Keto parashikime flasin per shenjat ne pergjithesi. Nqse deshironi Horoskopin mujor per shenjen tuaj na ndiqni me artikujt qe vijojne.

Ju lutemi te beheni fan ne faqen tone Facebook , Twitter dhe Google plus per te lezuar Horoskopin sapo te publikohet.

Faleminderit!

Share

One thought on “Horoskopi Mujor Mars 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *