Horoskopi mujor Luani, korrik 2014

By | 01/07/2014
horoskopi luani 2017

Horoskopi mujor Luani, korrik 2014
luani
Ky muaj nuk do jete aq i mire sa ju e prisnit.  Here pas here mund te lindin edhe probleme te cilat do duan durim dhe këmbëngulje për t’u zgjidhur. Ne çift, javët e para do jete te qeta. Do ndani momente te këndshme me atë qe keni ne krah. Java e katërt do ketë vështirësi për shkak te një vendimi qe duhet te merrni.

Beqaret qe nuk do e gjejnë dashurinë qe ne fillim do gjejnë rehatinë pranë personave te afërm apo miqve.

Shëndeti do vije gjithnjë duke u përmirësuar. Nuk do keni me shqetësime nga koka, shpina apo barku.

Ne planin financiar, vetëm pas datës 17 mund te ketë ndonjë stabilizon apo përmirësim te gjendjen. Deri atëherë duhet te tregoheni te matur me shpenzimet. Ne pune do ju bëhen oferta te mira te cilat nuk duhet neglizhuar për asnjë lloj arsyeje.

 

Share

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *