Horoskopi mujor Janar 2015 Dashi Demi Binjaket

By | 01/01/2015
horoskopi dashi 2017

Horoskopi mujor Janar 2015 Dashi Demi Binjaket

Dashi
Edhe pse ndikimi i yjeve do jete shume pozitiv gjate këtij muaji, ju serish do ndiheni keq ne disa momente. Ata qe janë ne një lidhje mund te përballen me probleme te reja dhe asgjë nuk do ju shkoje sipas planeve. Mundohuni te toleroni dhe te hapni rruge here pas here. Beqaret do kenë disa takime interesante te cilat mund t’i çojnë ne një tjetër faze. Nga ana tjetër disa do ndihen aq mire pranë miqve saqë nuk do e ndiejnë nevojën për një lidhje. Shëndeti do jete i shkëlqyer. Nuk do ju mungoje aspak energjia dhe do dini si ta kaloni me lehtësi stresin. Kujdesi për veten do jete i madh. Për financat viti do filloje mjaft mire. Nuk pritet asnjë vështirësi. Ne pune do jeni plot ide te reja. Nuk do e keni te vështirë as te bashkëpunoni me koleget dhe do arrini ku keni dashur gjithmonë. Bravo edhe për vendosmërinë.

Demi
Fillimi i muajit do jete shume i qete për ata qe janë ne një lidhje. Do reflektoni me kujdes për çdo hap qe do hidhni dhe nuk do nxitoheni. Pas datës 10 situata ka rrezik te pësojë disa ndryshime. Tregohuni te kujdesshëm sepse shume persona do mundohen t’iu prishin pune. Beqaret nuk do kenë mundësi shume te mira për te realizuar takime te rëndësishme, megjithatë muaji nuk do jete i keq. Miqtë dhe familjaret do ju surprizojne ne çdo moment. Nëse për shëndetin nuk përkujdeseni, situata do ju dale tërësisht jashtë kontrollit. Do keni goxha shqetësime serioze. Financat do jene here pas here delikate. Shpenzoni aq sa mundeni, mos i kaloni limitet. Ne pune do përballeni me një problem serioz te cilat do e kaloni vetëm me ndihmën e kolegeve. Asgjë nuk do jete aq e thjeshte sa e keni menduar.

Binjaket
Ky do jete një muaj shume pozitiv për te gjithë. Do i shihni gjerat me një sy tjetër dhe do ju gjeni zgjidhje problemeve. Ata e janë ne një lidhje do fillojnë projekte te përbashkëta me partneret dhe do afrohen me shume se kurrë me njeri-tjetrin. Ne çdo kohe do mbizotërojë harmonia, paqja dhe bashkëpunimi. Beqaret vërtet do kenë takime te rëndësishme dhe emocionuese, por bëjnë mire te maten mire para se te hedhin hapa te mëdha. Shëndeti do ketë shqetësime shume te vogla. Do e merrni çdo gjë me lehtësi dhe nuk do e lëshoni veten asnjë çast. Financat do jene dinamike qe ne fillim te muajit. Do mund te shpenzoni sa te doni për ato qe keni nevoje dhe do hiqni edhe para mënjanë. Ne pune do e zgjeroni horizontin dhe do provoni edhe emocione te reja. Do i bindi te gjithë se jeni me te mirët.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *