Horoskopi mujor Demi Shkurt 2014

By | 01/02/2014
horoskopi demi 2017

Horoskopi mujor Demi Shkurt 2014

demiKete muaj do te keni nje deshire shume te madhe per tu argetuar, te zbuloni gjera dhe te beni shoqeri te reja. Pjesa e pare e muajit shkurt do te jete e mrekullueshme fale prezences se Merkurit ne shenjen tuaj.  Pjesen e dyte te muajit nuk do te keni durim per tu marre me disa probleme familjare qe do te keni, prandaj argetohuni sa me shume 15 ditet e para.

Dashuria: Per shume nga ju emocionet e dashurise kete muaj do te jene te forta . Venera afer Plutonit ne 15 ditet e para te muajit ka per tju dhene pasion, dashuri, ngrohtesi dhe sinqeritet. Do te keni deshire per te bere plane sentimentale per te atdhmen. Ne cift apo Beqar ky muaj do te bjere dicka te mire. Kujdes nga gjysma e fundit e muajit. Mos u beni kokforte, leshojeni veten nga ana e ndjenjave.

Puna dhe Financa : Ju pret nje periudhe plot te reja te rendesishme. Do te keni ide te mira per te permiresuar punen tuaj dhe keni per te rene ne sy per mire tek ata persona qe kane per tju ndihmuar.  Kujdes nga fundi i muajit sepse mund te kete ndonje lajm qe ska per tju pelqyer shume.

Shendeti: Per pjesen me te madhe nga ju do te jete nje muaj ku shendeti dhe energjia do te jene normale. Do te jeni shume mire nga ana estetike ku keni per te bere ndryshime te rendesishme. Eshte e keshillueshme te merreni me sport por pa e egzagjeruar.

Shpresojme te kaloni nje muaj sa me te mire e te lumtur!

Te lutem shperndaje kete horoskop me butonat social si me poshte!

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *