Horoskopi mujor Dashi, korrik 2014

By | 29/06/2014

Horoskopi mujor Dashi, Korrik 2014
Tja Fillojme me lajmet e mira?  Po, sepse pas ketyre muajve te fundit kaq te pasigurte per ju, keni me te vertete nevoje.

Ne daten 16, Jupiteri do te kaloje nga shenja e Gaforres ne shenjen e Luanit : nje tranzit qe do te zbuse shume situata dhe qe do te dhuroje me shume optimizem per te pritur fatin tuaj. Marsi ne fund te muajit ka per te pushuar pesimizmin qe ju ka dhene.

Rezultatet? Keni per te pasur humor te mire, me pak nervozizem, me pak stres dhe me pak probleme. Me ne fund erdhi muaji qe po prisnit pas kaq shume kohesh, apo jo?

Dashuria:

Marsi mund tju krijoje akoma disa probleme shpirterore, por Korriku fillon me  Aferditen dhe Merkurin ne harmoni shume te madhe , keshtu qe edhe nqse do te keni probleme do te gjesh menyren per ti parballuar dhe per ti zgjidhur.

Afersisht nga mezi i muajit, Aferdita dhe Merkuri do tju irritojne pak , me lodhje, merzitje, deshire per te pasur emocione me te forta,  gjera te cilat mund tju prishin stabilitetin e krijuar.

Behet fjale per bezdisje te vogla sepse situata juaj eshte ne permiresim e siper.

Puna:

Kerko me teper sepse rrota e fatit po xhiron. Gjysma e pare e muajit do te jete me e mira sepse do te ndihmoje te krijosh strategji per te hedhur hapa sa me te medhenj per karrieren tende. Kjo periudhe do te jete me e mira edhe per te pasur rezultate konkrete.

Nga mezi i muajit , Jupiteri vjen ne shenjen tuaj dhe ju sjell Fat dhe Fitime financiare . Beni kujdes dhe hidhni hapa  te menduar mire sepse Merkuri do mundohet tju prishe kete gezim kaq te madh.

Shendeti:

Stres, Nervozizem dhe te tjera si keto gjendje?  Ky muaj do te jete si pozitiv dhe negativ, por ne pergjithesi situata juaj po permiresohet, dhe do te jete pikerisht muaji i Korrikut qe ka per tju sjelle kete ndryshim.

Ju lutemi te vleresoni punen tone vullnetare duke  bere nje Share – Like me rrjetet sociale. Faleminderit

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *